W ostatnim czasie informowaliśmy o występnie średzianki Angeliki Nowickiej w programie „Hotel Paradise” na antenie TVN 7. Od nieco ponad tygodnia w programie „40 kontra 20”, na tym samym kanale, można zobaczyć Amelię Kajdan, która również pochodzi ze Środy
Amelia Kajdan jest młodą fotomodelką, na co dzień współpracuje z wieloma cenionymi fotografiami. Ukończyła szkołę wizażu i stylizacji, a także studium kosmetyczne. - W ciągu ostatnich dwóch lat wiele się działo. Trochę na bok odstawiłam modeling, natomiast skupiłam się na nauce. Właśnie zdałam maturę, skończyłam szkołę wizażu i stylizacji, a także uczę się w studium kosmetologii. Ostatnio znów jednak wracam do pozowania i pojawia się dla mnie coraz więcej ciekawych propozycji - mówiła przed rokiem Amelia Kajdan w rozmowie z „Gazetą Średzką”.
Aktualnie średziankę można spotkać w programie „40 kontra 20”, emitowanym na antenie TVN 7. Program polega na tym, że dwoje mężczyzn, poszukujących miłości, umawia się z kobietami biorącymi udział w programie na randki lub wykonują różne zadania. W trakcie programu dochodzi do tzw. przegrupowania, kiedy to wspomniani mężczyźni podejmują decyzję, którą kobietę chcą zaprosić do swojej grupy. Starszy mężczyzna zabiera kobiety do willi, natomiast młodszy zabiera panie pod namioty. Pod koniec każdego tygodnia jedna z uczestniczek opuszcza program, a w samym finale mężczyźni podejmują decyzję, z kim chcą opuścić wyspę. Cała akcja rozgrywa się na Krecie. „40 kontra 20” można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 20:35 na antenie TVN 7.
KK