ZANIEMYŚL. Ostatnio Radio Poznań włączyło Zaniemyśl w trasę z audycją "Wielkopolska dla Ciebie". Przez cały dzień słuchacze Radia Poznań w całej Wielkopolsce mogli usłyszeć wejścia na żywo, gdzie rozmówcami byli przedstawiciele gminy Zaniemyśl
W ramach wakacyjnych audycji "Wielkopolska dla Ciebie" realizowanych w plenerze Joanna Divina udała się do Zaniemyśla. Na plaży miejskiej w Zaniemyślu ekipa Radia Poznań spotkała się z sekretarz gminy Zaniemyśl Danutą Sobkowiak i prezesem koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Zaniemyślu Pawłem Jagodzińskim. Tematem rozmów były zawody wędkarskie organizowane przez gminę Zaniemyśl, Gminny Ośrodek Kultury i PZW. 
O Zaniemyskich Bitwach Morskich opowiedziała kierownik Referatu Organizacyjnego Urzędu Gminy w Zaniemyślu Kinga Boguła. Z kolei o bogatych kalendarzu wakacyjnych wydarzeń kulturalnych w Zaniemyślu opowiedziała dyrektor GOK Katarzyna Kicinska - Pajchrowska. Wizytę w Zaniemyślu Radio Poznań zakończyło na Placu Berwińskiego, a gościem słuchaczy była wójt Justyna Dąbrowska, która opowiedziała m.in. o budowie skateparku w Zaniemyślu i dożynkach zaplanowanych na ostatnią sobotę sierpnia.
krzem