W ostatnich finałowych zmaganiach w ramach Grand Prix Wielkopolski w Gostyniu średzki klub reprezentowało 11 zawodników. Znów średzianie meldowali się wśród najlepszych.

 

Na najwyższym stopniu podium stanęli: Laura Nowicka, Dmytro Novak, Hania Szurko oraz Jagoda Kolasińska, dla której te zawody były podwójnie wyjątkowe. To ona odebrała nagrodę dla najlepszej zawodniczki w kategorii młodzik w całym sezonie 2025.

 

Trzecie miejsca wywalczyli: Szymon Szurko, Aleksander Otto, Wiktoria Nowicka i Wiktoria Klejnons.

 

Tym razem do strefy medalowej nie dotarli Jagoda Grabowska, Zosia Szurko i Filip Mikołajczyk.

 

To jeszcze nie koniec ważnych zmagań dla zawodników w tym roku kalendarzowym. Teraz przygotowują się do startu w Pucharze Polski.

 

dym