Jedna osoba została ranna w zderzeniu aut na obwodnicy miasta
21 listopada, o godz. 13:15, na trasie katowickiej w okolicach Środy kierujący samochodem fiat bravo w wyniku niezachowania bezpiecznej odległości doprowadził do zderzenia tylnego z poprzedzającym autem - skodą octavią. Kierująca samochodu skoda została przetransportowana do szpitala. Kierujący byli trzeźwi.
Nietrzeźwy rowerzysta
21 listopada, o godz. 10:30, w Krzykosach policjanci zatrzymali rowerzystę, który miał w wydychanym powietrzu 1,64 promila alkoholu.
Zderzenie na Niedziałkowskiego
22 listopada, o godz. 18:30, w Środzie na ul. Niedziałkowskiego kierujący samochodem volkswagen passat, w wyniku nieprawidłowego manewru cofania, uderzył w bmw. Obyło się bez osób rannych.
Stracił prawo jazdy
22 listopada, o godz. 15:10, w Dzierżnicy w gminie Dominowo policjanci zatrzymali do kontroli mieszkańca Wrześni, który jechał w terenie zabudowanym samochodem skoda zdecydowanie za szybko. Kierowca stracił prawo jazdy.
Uderzył w płot
23 listopada, o godz. 17:12, w Chociczy w gminie Środa, kierowca ciągnika siodłowego volvo z naczepą wyjeżdżając z firmy, uszkodził płot.
Jechał bez uprawnień
24 listopada, o godz. 9:45, w Jeziorach Małych 42-letni mieszkaniec Wrocławia został zatrzymany, ponieważ kierował pojazdem toyota auris pomimo cofniętych uprawnień. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.
Uszkodził w Zaniemyślu
25 listopada, o godz. 16:05, w Zaniemyślu na ul. Plażowej kierujący zamiatarką w wyniku wykonania nieprawidłowego manewru cofania uszkodził pojazd stojący za nim - skodę octavia. Kierowca był trzeźwy.
Nietrzeźwy w Witowie
26 listopada, o godz. 20:44, w Witowie 18-letni rowerzysta jechał będąc pod wpływem alkoholu - 1,2 promila w organizmie.
W poślizg w Tadeuszewie
28 listopada, o godz. 6:28, w Tadeuszewie kierowca ciągnika siodłowego scania z naczepą wpadł w poślizg, zjechał na przeciwny pas ruchu i pobocze drogi blokując w ten sposób przejazd pojazdów. Kierowca ciężarówki - obywatel Czech - był trzeźwy. Obyło się bez osób rannych. (r)