Piotr Nowak zrobił sobie piękny prezent na urodziny. Tuż przed długim weekendem, 29 kwietnia, ukazał się najnowszy utwór w jego wykonaniu i z jego muzyką pt. „Póki światło w sobie noszę”. Utwór Piotra Nowaka, ze słowami Staszka Głowacza, dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych. Piosenkę promuje też piękny clip, z samym wokalistą w roli głównej. Materiał filmowy zrealizował w Bielsku-Białej Aleksander Kita.

 

Wysoka jakość tego utworu zarówno pod względem wykonawczym jak i aranżacyjnym oraz produkcyjnym sprawiła, że piosenka została zgłoszona przez wytwórnię BnB do tegorocznych opolskich „Premier”. Czy znajdzie się w finale? Wszyscy z pewnością życzą tego wokaliście z Małoszek, który konsekwentnie realizuje swoje muzyczne cele i marzenia.

 

Przypomnijmy, że Piotr Nowak to wokalista, kompozytor, aranżer i producent muzyczny, znany do tej pory ze współpracy z Felicjanem Andrzejczakiem, a przede wszystkim z Robertem Chojnackim, z którym w 2016 roku nagrał album „Piątka” wydany przez Polskie Radio. W 2021 roku z firmą BnB Records nagrał swój solowy krążek pt. “83/38”. Pełen nadziei utwór „Póki światło w sobie noszę” jest zapowiedzą kolejnej płyty, która ukaże się jesienią.

 

(so)