W ramach prac zostanie wykonana głęboka termomodernizacja budynku szkoły, w tym ocieplenie ścian, sufitów i przyziemia, wymiana okien i drzwi, montaż źródeł fotowoltaicznych, wymiana pieca centralnego ogrzewania na zasilany gazem z butli podziemnych oraz wymiana oświetlenia w salach na LED.
Co ciekawe, w związku z awarią obecnego pieca w budynku szkoły, wykonawca w sezonie grzewczym, do czasu zamontowania przewidzianego w projekcie źródła ciepła, musi zapewnić temperaturę wewnątrz budynku poprzez zamontowanie przenośnego centralnego źródła ciepła.
Oferty będą przyjmowane do 14 października. Przy ocenie ofert brane pod uwagę będą cena (60 procent wartości oceny) oraz termin gwarancji i rękojmi za wady na wykonane roboty budowlane.
Prace muszą zostać wykonane w ciągu dziewięciu miesięcy od podpisania umowy, powinny się skończyć do początku przyszłego roku szkolnego.
Inwestycja ma kosztować około 3 mln zł, a w 75 procentach zostanie dofinansowana ze środków unijnych.
krzem
