Był to jego debiut i pierwszy start na czarnym pasie w BJJ od czasu nominacji. Aktualnie dalej bardzo mocno trenuje i przygotowuje się do najważniejszej imprezy w kraju, czyli Mistrzostw Polski w BJJ, które odbędą się na początku listopada.
(k)
11 października Oskar Chmiel - średzki trener i zawodnik klubu Checkmat Środa brał udział w zawodach BJJ (brazylijskiego jiu-jitsu) pod nazwą TAGA COPA POLAND. Oskar wygrał swoją kategorię wagową -88,3 kg w kimonach zdobywając złoty medal
Oskar Chmiel na najwyższym podium
Był to jego debiut i pierwszy start na czarnym pasie w BJJ od czasu nominacji. Aktualnie dalej bardzo mocno trenuje i przygotowuje się do najważniejszej imprezy w kraju, czyli Mistrzostw Polski w BJJ, które odbędą się na początku listopada.
(k)