DOMINOWO. Laureat nagrody głównej - hybrydy Toyota Yaris- w konkursie „BAQ pełny nagród" - swoje szczęśliwe tankowanie wykonał na stacji benzynowej Spółdzielni Kółek Rolniczych w Dominowie!

Konkurs „BAQ pełny nagród" odbył się na stacjach paliwowych objętych Programem Paliwa BAQ w dniach od 3 do 30 stycznia. Konkurs polegał na tym, aby zatankować dowolne paliwo na jednej z ponad 400 stacji na terenie całego kraju objętych programem PALIWA BAQ, a następnie udzielić odpowiedzi na pytanie „Opisz swoją wymarzoną podróż samochodem".
Główna nagroda padła w Dominowie, a kreatywnością wykazał się pan Wojtek.
ProgramPaliwa BAQ to system monitoringu i badania jakości paliw na stacjach współpracujących ze spółką ORLEN Paliwa. Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Dominowie od wielu lat jest objęta programem, co jest gwarancją, że firma sprzedaje wyłącznie paliwa dostarczane przez ORLEN. Spółdzielnia oprócz stacji benzynowej - jest też bazą paliw. Można tu zamówić olej napędowy z dostawą do klienta w ilościach hurtowych - pod warunkiem posiadania zbiornika dwupłaszczowego - pod numerem telefonu 606 391 637 lub 61 28 59 111.
krzem