W pierwszym meczu średzki zespół przegrał 1:9 z LKS Gąsawa, a w drugim meczu wygrał 5:4 ze Stellą Gniezno. W obu spotkaniach drużyna zagrała dobrze, choć w pierwszym przegranym drużyna z województwa kujawsko - pomorskiego miała dużo szczęścia, ponieważ średzianie byli bardzo nieskuteczni i liczba niewykorzystanych sytuacji mogłaby być rozłożona na dwa mecze. Natomiast w zwycięskim meczu średzki zespół zdecydowanie poprawił się w grze ofensywnej. Do przerwy MKS prowadził aż 4:1, by na początku drugiej połowy meczu oddać pole gry drużynie z Gniezna. Jednak zdeterminowany zespół potrafił wrócić na właściwy poziom gry i zwyciężyć 5:4. W turnieju bramki zdobyli: trzy Jan Stachowiak, dwie Wiktor Małecki i jedną Wojciech Dydymski. Bramkarz Filip Szczepanik obronił dwa rzuty karne. Następny turniej odbędzie się w niedzielę.